Paweł: +48 517 041 009

o nas

Barfny.pl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem BARF firmy PRIMEX. Oferujemy najlepszej jakości produkty (doceniane w Europie już od kliku lat) w dobrej cenie. Priorytetem jest dla nas zdrowie i prawidłowy rozwój Twojego pupila. Mieścimy się w Gliwicach na ul. Zygmunta Starego 43A.

Co robimy?

Od wielu lat jesteśmy właścicielami psów i kotów różnych ras. Dietę BARF zaczęliśmy stosować kilka miesięcy temu. Zmiany w zachowaniu i wyglądzie naszych czworonogów były widoczne już po kilku dniach. Tak wspaniałe rezultaty stosowania diety BARF skłoniły nas do podzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z naszymi znajomymi, a teraz z Wami.

Propagujemy optymalne i naturalne żywienie, bazując na wiedzy duńskich i niemieckich ekspertów od żywienia psów i kotów. Nasi sąsiedzi: Niemcy, Czesi, Skandynawowie z powodzeniem stosują dietę BARF firmy PRIMEX już od kilku lat.

Tak jak my ludzie powinniśmy jeść zdrowo i zróżnicowanie, tak nasze pupile powinny mieć tą możliwość. Dlatego, oferujemy świeżo mrożone produkty BARF firmy PRIMEX i jako jedyny dystrybutor w woj. śląskim i opolskim dostarczamy je bezpośrednio do klienta.

Producent karmy BARF

Jedynym producentem oryginalnego BARFA jest firma PRIMEX Sp. z o.o. (www.barf.pl). Firma posiada patenty, oraz zarejestrowane i zastrzeżony w Urzędzie Patentowym znak towarowy i nazwę.

Nasze produkty wytwarzane są z surowców polskich, pochodzących z zakładów posiadających uprawnienia unijne i przeznaczonych do konsumpcji dla ludzi.

Firma PRIMEX jest pod stałym nadzorem weterynaryjnym i posiada numer zezwolenia weterynaryjnego 24638301. Przestrzegamy przed kupowaniem nieoryginalnych produktów BARF. Firma Primex i dystrybutor barfny.pl nie ponosi odpowiedzialności za problemy zdrowotne psów i kotów, które mogą wyniknąć ze stosowania produktów innych producentów mięsa dla psów.

Firma Primex należy do ścisłej czołówki firm w UE, specjalizujących się w produkcji karmy BARF dla psów i kotów. W Polsce firma rozpoczęła produkcje BARFA w roku 2007 w oparciu na wieloletnim doświadczeniu produkcji BARFA w Skandynawii i jest jedynym w kraju producentem oryginalnych produktów BARF najwyższej, jakości.

Swoja stabilną pozycję na rynku i doskonałą markę Primex zawdzięcza rygorystycznym wymogom jakości oferowanych produktów. Produkujemy według najbardziej rygorystycznych zasad higieny i jesteśmy pod stałym nadzorem Powiatowego i Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii.

Dzięki oparciu produkcji na surowcu najwyższej, jakości, PRIMEX zapewnia unikalną, pełną kontrolę produktu w trakcie całego procesu produkcyjnego, rozpoczynając od naturalnej hodowli żywca w wyselekcjonowanych hodowlach rolnych. Wyselekcjonowana baza surowcowa daje nam gwarancję dostaw wysokiej, jakości surowca, wyłącznie przeznaczonego do konsumpcji ludzkiej.

Nasz asortyment składający się z kilkudziesięciu różnych produktów, produkowanych według oryginalnych receptur BARFA, to połączenie doskonałego polskiego surowca mięsnego z wieloletnim skandynawskim doświadczeniem w karmieniu BARFem.

PRIMEX produkuje według systemu kontroli, jakości w oparciu o krytyczne punkty, jakości – HACCP, a nad produkcją czuwa stale nadzór inspekcji weterynaryjnej. Produkty BARF eksportowane są do Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Czech, gdzie do grona klientów należy wielu mistrzów świata.

Cala filozofia firmy PRIMEX opiera się na idei, ze BARFowanie to najlepsza forma karmienia psa. Naszym zdaniem, karmienie BARFem daje psu, lepszą i dłuższą, jakość życia oraz zabezpiecza psa przed chorobami spowodowanymi karmieniem suchymi karmami. Naszym celem jest udostepnienie właścicielowi psa, surowej karmy mięsnej w sposób, który pozwoli mu w bardzo łatwo i wygodnie, optymalnie karmić swojego pupila. Mamy nadzieję, że nasza idea i fanatyzm obejmie wszystkich właścicieli psów i kotów, umożliwiając tym samym długoletnie współżycie w radości i szczęściu, bo pamiętajmy, że pies to nasz najlepszy przyjaciel.

Barfny.pl